Co jsme to viděli to letní jitro Boží?

Co jsme to viděli to letní jitro Boží? lis, 7 2023

Náš úžasný rodinný výlet

Málokdy se doopravdy daří budit v takovým krásným letním ránu. Datum v kalendáři ukazuje červenec, většina lidí si užívá dovolenou, ale naše rodina se rozhodla udělat něco jiného. Veronika, já a náš malý Boris jsme se rozhodli pro rodinný výlet do přírody. Tento výlet se stal pro nás velkým dobrodružstvím, zážitkem, který jsme si všichni moc užili a o který se s vámi chci teď podělit.

Brzké ráno a vzrušený Boris

Představenství Borgise bylo to nejlepší, co by mohlo začít náš den. Ještě před východem slunce byl Boris plný energie a vzrušení, když nám s radostí oznámil, že "je čas jít na výlet". Věz, že je ještě příliš brzy na to, abychom se opravdu vydali na cestu, ale takové nadšení není možné ignorovat.

Výběr místa: Charme přírody

Neměli jsme dopředu naplánované konkrétní místo, kam bychom měli jít. Otevřeli jsme mapu, Veronika zavřela oči a ukázala prstem na náhodné místo. A tak jsme se rozhodli jít do malé vesničky uprostřed ničeho. Musíme přiznat, že nás tahle metoda nikdy nezklamala.

Příprava na cestu

Příprava samotná byla pro nás všechny velkým dobrodružstvím. Zatímco Boris nám pomáhal balit svačinu, já jsem se ujistil, že máme dostatek vody a Veronika zkontrolovala, jestli máme všechny potřebné věci pro náš drobný dobrodruh.

Naše dobrodružství začíná

Když jsme dorazili na místo, byli jsme ohromeni krásou přírody, která nás obklopovala. Boris byl tak nadšený, že okamžitě běžel ke všem možným rostlinám a zvířatům, které viděl. Během celého dne jsme prozkoumávali okolí, sbírali jsme různé rostliny a Boris dokonce zvládl najít malou žábu, kterou jsme přejmenovali na Járu.

Naučili jsme se něco nového

Tento výlet nám nejen přinesl spoustu radosti, ale také nám umožnil naučit se něco nového. Díky Borisově zvědavosti jsme se museli dozvědět více o mnoha rostlinách, které jsme našli. Věděli jste například, že některé rostliny mohou měnit barvu svých květů podle toho, jestli je počasí slunečné nebo zatažené? Ani my ne, dokud jsme se o tom nedozvěděli díky našemu malému přírodovědci Borisovi.

Příjemné ukončení dne

Když se den chýlil ke konci, sedli jsme si na malý kopec, z kterého byl úžasný výhled na krajinu a sledovali jsme západ slunce. V ten okamžik jsme si uvědomili, jak moc jsme šťastní, že jsme mohli strávit tento den společně a jak moc jsme si to užili. To je moment, který si budeme pamatovat navždy.

Co jsme z toho všeho vzali

Léto 2023, tohle byl den, který nás všechny obohatil. Byl to den plný dobrodružství, učení, zábavy a především lásky. Tento den jsme si uvědomili, že to nejsou věci, které nás dělají šťastnými, ale okamžiky, které trávíme společně. A ačkoliv je tento výlet už za námi, vzpomínky na něj zůstanou v našich srdcích navždy.