Podmínky používání

srp, 16 2023

Úvod

Vítejte na webových stránkách Lyžařská Rekreace Jizerské Hory. Přístupem a používáním těchto stránek souhlasíte s následujícími podmínkami používání. Tyto podmínky se váží na veškerý obsah, služby, produkty a materiály poskytované na našem webu. Pokud s našimi podmínkami nesouhlasíte, je vaše povinnost stránku již dále nevyužívat. Důrazně vás vyzýváme, abyste si podmínky důkladně přečetli, protože tvoří právní závazek mezi vámi a provozovatelem webu, jímž je paní Karolína Příhodová, se sídlem Botanická 68a, 602 00 Brno, Česká republika.

Používání obsahu

Obsah webových stránek můžete používat pouze v souladu s těmito podmínkami a pro osobní, nekomerční užití. Kopírování, šíření, předávání, vystavování, prodávání, zveřejňování nebo jiné využívání obsahu bez předchozího písemného svolení paní Karolíny Příhodové je přísně zakázáno. Zaručujeme, že informace poskytované na našich stránkách jsou pravidelně aktualizovány a pečlivě kontrolovány, abychom zajistili jejich správnost a spolehlivost.

Ochrana osobních údajů

Zavazujeme se chránit osobní údaje uživatelů v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré informace shromážděné na tomto webu budou použity výhradně pro účely stanovené těmito podmínkami, nebudou předávány třetím stranám ani využity k nežádoucím účelům. Zavazujeme se provádět veškeré potřebné technické a organizační opatření k zajištění bezpečnosti vašich údajů.

Omezení odpovědnosti

Provozovatel webu není odpovědný za případné škody vzniklé v důsledku používání těchto stránek nebo jejich nedostupnosti. Provádíme veškeré dostupné kroky k zajištění neustálé funkčnosti a bezpečnosti našeho webu, avšak nemůžeme zaručit neomezený přístup v případě výpadků nebo neodvratných technických problémů. Dále se zříkáme odpovědnosti za obsah příspěvků uživatelů a za informace třetích stran, které mohou být na našem webu prezentovány.

Změny podmínek

Provozovatel webu si vyhrazuje právo provádět aktualizace a změny těchto podmínek kdykoliv a bez předchozího upozornění. Je vaší zodpovědností pravidelně kontrolovat podmínky a zajistit, že se vám změny dostaly do vědomí. Dalším používáním těchto stránek poté, co došlo ke změnám v podmínkách, vyjadřujete svůj souhlas s aktualizovanými podmínkami.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů nebo požadavků ohledně podmínek používání, prosím kontaktujte provozovatele webu, paní Karolínu Příhodovou, na e-mailové adrese [email protected] nebo na poštovní adrese Botanická 68a, 602 00 Brno, Česká republika.