Ochrana soukromí

srp, 16 2023

Zásady ochrany osobních údajů

Společnost Karolína Příhodová, se sídlem Botanická 68a, 602 00 Brno, Česká republika, je provozovatelem webové stránky Lyžařská Rekreace Jizerské Hory a je zodpovědná za zpracování osobních údajů uživatelů podle platných právních předpisů České republiky a Evropské unie. Závazek ochrany osobních údajů je pro nás prioritou a chceme, abyste se na našem webu cítili bezpečně. Zásady ochrany osobních údajů popisují, jaké údaje shromažďujeme, proč je shromažďujeme, jak s nimi nakládáme a jaké jsou vaše práva. Považujeme za důležité, abyste měli kontrolu nad svými osobními údajy a byli informováni o tom, jak jsou tyto údaje využívány a jaké jsou vaše možnosti ohledně jejich správy.

Shromažďování osobních údajů

Když navštívíte naši webovou stránku, můžeme shromažďovat informace o vašem užívání webu, jako jsou IP adresa, typ prohlížeče, délka návštěvy a zhlédnuté stránky. Tyto informace používáme k analýze a zlepšení našeho webu a služeb. Kromě toho, když se zaregistrujete, kupujete produkty nebo komunikujete s námi, mohou být shromažďovány další osobní údaje, jako je vaše jméno, e-mailová adresa, poštovní adresa a telefonní číslo. Tyto údaje využíváme primárně k zajištění služeb, komunikaci s vámi a účetním a administrativním účelům.

Uchovávání a ochrana osobních údajů

Všechny osobní údaje jsou pečlivě zabezpečeny před neoprávněným přístupem, zničením nebo neoprávněným zpracováním. Pro zajištění té nejlepší ochrany jsou pravidelně aktualizovány naše bezpečnostní protokoly a technologie. Osobní údaje jsou uchovávány po dobu nezbytně nutnou k naplnění účelů, pro které byly shromážděny, nebo po dobu určenou zákonnými předpisy. V případě, že neexistuje právní základ pro uchovávání vašich údajů, budou tyto údaje bezpečně a trvalé vymazány.

Právo subjektu údajů

Máte právo požadovat přístup k vašim osobním údajům, jejich opravu či vymazání, nebo omezení zpracování. Také máte právo vznést námitku proti zpracování a právo na přenositelnost údajů. Můžete nás kdykoli kontaktovat s žádostí o uplatnění svých práv na e-mailové adrese [email protected].

Kontaktní informace

V případě jakýchkoli dotazů, nejasností či žádostí ohledně zpracování vašich osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat na uvedené kontaktní adrese: Karolína Příhodová, Botanická 68a, 602 00 Brno, Česká republika, nebo na e-mailu [email protected].